PORTAL DOFINANSOWANO Z PROGRAMU 

DZIAŁAJ LOKLANIE 2021

POLSKO-AMERYKAŃSKIEJ FUNDACJI WOLNOŚCI, AKADEMII ROZWOJU FILANTROPII W POLSCE ORAZ STOWARZYSZENIA DZIECKO.

archiwalna strona ngo.gostyn.pl

Zapraszamy na XIX Kąpiel Morsów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Sztab XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gostyniu oraz Drużyna WOPR w Gostyniu zapraszają na XIX Kąpiel Morsów dla WOŚP. Odbędzie się ona tradycyjnie w przeddzień ogólnopolskiego finału WOŚP, tj. w sobotę 29 stycznia 2022 r. Miejscem kąpieli będzie plaża w Cichowie. Kąpiel poprowadzi Leszek Twardowski – przedstawiciel Leśnych Diabłów z Brzedni, pomysłodawca i inicjator morsowania dla WOŚP.

Zapraszamy wszystkich „starych” morsów oraz tych, którzy chcą do nas dołączyć po raz pierwszy! Jak co roku wspieramy orkiestrową pomoc dla najmłodszych! Zapraszamy także osoby towarzyszące z dziećmi i znajomymi… Bez względu na pogodę i temperaturę powietrza będzie gorąca zabawa! W trakcie kąpieli wolontariusze będą kwestowali dla WOŚP!

A plan kąpieli przedstawia się następująco: o 11.00 zbiórka na plaży i omówienie zasad bezpiecznej kąpieli. Specjalistyczna rozgrzewka i kąpiel w gorących wodach Jeziora Cichowskiego (Jezioro Mórka). Po kąpieli ciepły poczęstunek: herbata z sokiem, kawa, gorąca zupa z kotła.

Nad bezpieczeństwem kąpiących będą czuwać ratownicy WOPR.

Weźcie z sobą szorstki ręcznik, klapki, a także dobry nastrój i humor!

Opracowanie: Sztab WOŚP Gostyń

24 stycznia 2022

Pomaganie przez morsowanie